Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Rodzinny festyn w Adamowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Marzena Staryczenkow   
środa, 05 czerwca 2019 14:27

GlowneM-festyn-adamow-2019
      W piątek 31 maja na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie odbył się Festyn Rodzinny.

    Uczestniczyła w nim Pani Wójt Marzena Bernat, radni Rady Gminy Jadwiga Bonia, Ewelina Piętak, Marek Michalczewski, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Dorota Grudnicka-Glina, oraz liczne grono mieszkańców.
Na wstępie Dyrektor Szkoły Pani Teresa Szymczak powitała Panią Wójt i wszystkich gości, po czym wszyscy mogli świetnie bawić się korzystając z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

   Był konkurs „pokaz kapeluszy", w których modelami byli uczniowie klas od 0 do 8, sztafeta rodzinna, malowanie twarzy, nauka gry w tenisa ziemnego z instruktorem, quizy z nagrodami, konkurs wokalny „Szansa na sukces" i konkurs „Co ty wiesz o szkole ?".
Każdy mógł poczęstować się pysznymi smakołykami na stoisku „Koła gospodyń wiejskich" oraz kiełbaską z grilla. Dzieci świetnie bawiły się korzystając z nadmuchiwanej zjeżdżalni i basenu z kulkami. Była darmowa wata cukrowa, popcorn i balony od Rady Sołeckiej.
Festyn był bardzo udaną imprezą, podczas której rodziny miło spędziły piękne, słoneczne, piątkowe popołudnie.

 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara