sip

Komplet medali dla Krynek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Iwona Łata
wtorek, 18 czerwca 2019 12:47

Wszyscy zawodnicy-M-SP Krynki  14.06.2019 r. w Sandomierzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce, które były wyjątkowo udane dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach. Zobyli oni komplet medali – złoto, srebro i brąz.

Karolina Kumor zajęła I miejsce w rzucie piłeczką palantową, Amelia Barańska zdobyła II miejsce w biegu na 600 m. (czas 2,01), Martyna Kaczor – III miejsce w rzucie piłeczką palantową .

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca poza podium, ale znaleźli się w pierwszej dziesiątce woj. świętokrzyskiego:
Weronika Cieślik (skok w dal, bieg na 60 m),
Antoni Świtoń (bieg na 60 m i 300 m.),
Wiktoria Kowalik (bieg 600 m.),
Zofia Kiepas (bieg 300 m., skok w dal)

Efekty przygotowań uczniów widać po zajmowanych miejscach, na tle najlepszych zawodniczek oraz zawodników woj. świętokrzyskiego. Opiekunem młodych kryneckich sportowców jest nauczyciel Artur Góra.

Poprawiony: wtorek, 18 czerwca 2019 13:07