Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Gospodarka odpadami Nie wzrośnie opłata za śmieci!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nie wzrośnie opłata za śmieci! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   

Cieszę się że chociaż w tym przypadku mieszkańcy poczują ulgę – powiedziała Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody. Zdjęcie przedstawia panią wójt za biurkiem w Urzędzie Gminy Brody.Mamy bardzo dobre wieści dla mieszkańców gminy Brody! Mimo rosnących cen w różnych dziedzinach życia, Brody są jedną z gmin w powiecie o najniższych opłatach związanymi z wywozami odpadów! Znane są już oferty w przetargu, po Nowym Roku opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi pozostanie bez zmian.

Miesięczna opłata od gospodarstwa jednoosobowego wynosi 13 zł, Za dwie osoby w jednym mieszkanie trzeba zapłacić 26 zł. Opłata od gospodarstwa trzyosobowego wynosi 39 zł a od czteroosobowego – 52 zł. Właściciele gospodarstw zamieszkiwanych przez pięć i więcej osób powinni płacić 65 zł miesięcznie. Ponadto, wszystko wskazuje na to, że co najmniej do lipca 2021 r nie będzie podwyżek opłat.

Poprawiony: poniedziałek, 07 grudnia 2020 14:52
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.