Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Konsultacje społeczne Konsultujemy dokument planistyczny

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Konsultujemy dokument planistyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 12 listopada 2020 09:16

Trwają konsultacje studium uwarunkowa i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Brody. Grafika przedstawia projekt mapy - studium.Trwają konsultacje społeczne projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Brody. Oprócz tradycyjnych form wyrażania opinii uruchomiona została aplikacja internetowa z mapą, na której można wyrazić swoje opinie co do tego dokumentu planistycznego.
Studium określa w sposób ogólny politykę przestrzenną i lokalne zasady zagospodarowania w gminie. Narzędzie programistyczne w którym każdy może wyrazić swoją opinię co do danego obszaru. Mapa interaktywna dostępna jest pod adresem: http://bit.ly/konsult-mapa .

Najpierw trzeba wyszukać „Brody" w polu tekstowym lub znaleźć naszą gminę na mapie. Po przeczytaniu wiadomości z prawej strony ekranu, z menu po lewej strony można wybrać pozycję konsultacje społeczne i jeszcze raz kliknąć w nazwę naszych konsultacji. Teraz każdy może dodać swoją uwagę poprzez narysowanie wielokąta w odpowiednim miejscu mapy. Oprócz tego warto dodać szczegółowy opis wskazówki. Dołączyć do niej można dokument dotyczący terenu.

Na mapie nie należy opisywać zmian przeznaczenia działek ponieważ nie jest to zadaniem studium. Nie są to oficjalne wnioski do studium ale wskazówki i sugestie, które będą wzięte pod uwagę w następnym etapie prac nad studium.
Omawiana aplikacja internetowa nie zastępuje właściwej procedury planistycznej. Taki przebieg formalny przeprowadzony będzie później.

Poprawiony: czwartek, 12 listopada 2020 09:23
 

Czy wiesz, że...

kk3widziałaś(łeś) kiedyś budowlę z "płaczącego" piaskowca? Z takiego materiału zbudowany jest kościół w Krynkach.