Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Na sygnale Kolizja w Rudniku

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Kolizja w Rudniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez K.P. Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach   

wypadek-rudnik-droga-krajowa-nr-42-Radom-Rzeszow-PSP-Starachowice-1m16 stycznia przed godziną 19.00, doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej w miejscowości Rudnik. Ze wstępnych informacji uzyskanych od dyspozytora pogotowia ratunkowego wynikało, że w wyniku zderzenia dwóch samochodów dwie osoby są poszkodowane, w tym małe dziecko.

Po przybyciu strażaków na miejsce, samochód osobowy Opel Astra znajdował się w rowie poza jezdnią, a samochód dostawczy blokował jeden pas drogi krajowej nr 42. Trzy osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się w karetce, jednak nikt nie został zabrany do szpitala. Działania zastępów strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach i udrożnieniu pasa jezdni poprzez przeciągniecie pojazdu dostawczego na pobocze.

Policja kierowała ruchem, który w czasie działań odbywał się wahadłowo. W działaniach trwających ponad godzinę brały udział 2 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Krynek i Brodów - w sumie 17 strażaków.

wypadek-rudnik-droga-krajowa-nr-42-Radom-Rzeszow-PSP-Starachowice-3m  wypadek-rudnik-droga-krajowa-nr-42-Radom-Rzeszow-PSP-Starachowice-2m

Poprawiony: wtorek, 20 stycznia 2015 09:50
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.