Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Nagroda "Czyste Serce"

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nagroda "Czyste Serce" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Ewa Nowak   
wtorek, 18 sierpnia 2020 07:46

czyste-M-serce-2020-logo  Informujemy, że do końca sierpnia można składać wnioski o przyznanie tegorocznej nagrody Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce". Nagroda przyznawana jest co roku osobom i instytucjom za bezinteresowną działalność na rzecz mieszkańców regionu świętokrzyskiego. Jest ona hołdem dla Marka Kotańskiego, psychologa i terapeuty, twórcy m.in. „Monaru" oraz „Ruchu Czystych Serc". Po raz pierwszy została wręczona w 2003 r. Nagroda wojewody ma charakter honorowy. W tym roku zostanie przyznana w pięciu kategoriach: „Instytucja", „Organizacja pozarządowa", „Wydarzenie/Akcja", „Osoba fizyczna" oraz „Innowacje społeczne". Wnioski można składać do 31 sierpnia 2020 r.


Przy ocenie uwzględnia się przede wszystkim zaangażowanie w propagowanie idei wzorców osobowych młodego człowieka, oryginalność i czytelność metody upowszechniania wzorców osobowościowych jako skutecznego narzędzia profilaktyki, a także dotychczasowe osiągnięcia i skuteczność w zakresie aktywizacji dzieci i młodzieży, działalność dobroczynną oraz działania mające na celu polepszenie jakości życia osób, społeczności, firm, środowisk czy grup społecznych.
Uprawnionymi do złożenia wniosku są: osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje, które zamieszkują lub mają swą siedzibę na terenie województwa świętokrzyskiego. Zachęcamy do składania wniosków osoby i instytucje, które wyróżniają się działalnością na rzecz naszych małych Ojczyzn.

W załącznikach do pobrania materiały niezbędne do przygotowania zgłoszenia:
- Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych
- Plakat
- Regulamin
- Wniosek
- Zgoda na wykorzystanie wizerunku

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 18 sierpnia 2020 10:34
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara