Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Brody na lata 2021-2030 - społeczne konsultacje

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Brody na lata 2021-2030 - społeczne konsultacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Martyna Kutera   
piątek, 21 sierpnia 2020 14:40

 

AnkietaM-rozw-probl-spol-strona

 

    Trwa opracowywanie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Brody na lata 2021-2030. Zwracamy się z prośbą o klinięcie na link:   https://brody.webankieta.pl i wypełnieni ankiety. Chcemy dowiedzieć się, co - w obszarze spraw społecznych - funkcjonuje dobrze, a co należy zmienić (poprawić), żeby Mieszkańcom żyło się lepiej.

   Każdy głos ma znaczenie i każda opinia się liczy. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety, a także o zachęcenie do tego innych - rodziny, znajomych, współpracowników (żeby udostępnić link do kwestionariusza ankiety w mediach społecznościowych wystarczy kliknąć inkonkę w prawym górnym rogu).

  Państwa opinie oraz sugestie są dla nas ważne, ponieważ pozwolą dostosować działania Ośrodka Pomocy Społecznej do oczekiwań Mieszkańców. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie zajmie około 10 minut. Zebrane informacje będą prezentowane wyłącznie w zbiorczych zestawieniach. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie!

Kierownik Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Brodach

Martyna Kutera

Poprawiony: piątek, 21 sierpnia 2020 15:06
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara