Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dzierżawa terenów pod elektrownie słoneczne

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzierżawa terenów pod elektrownie słoneczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 28 lipca 2021 09:15

Polskie-elektr-sloneczne-glowne-m
Polskie Elektrownie Słoneczne S.A. – jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowo procesem przygotowania, budowy i eksploatacji instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Aktualnie w swoim portfelu inwestycyjnym posiada 16 wybudowanych farm fotowoltaicznych, a kolejne 10 jest w trakcie budowy. Lokalizację wszystkich inwestycji można sprawdzić na stronie www.pessa.pl/zrealizowane-projekty/ .

Chcielibyśmy zainwestować na terenie Państwa Gminy, w związku z tym zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji w zakresie posiadanych gruntów przeznaczonych pod dzierżawę, na których możliwa będzie lokalizacja inwestycji polegającej na budowie i montażu paneli fotowoltaicznych (instalacja fotowoltaiczna na gruncie). Interesują nas obszary powyżej 1.5 ha, jednakże rozważamy każdą ofertę. Ponadto poszukujemy gruntów nie tylko stanowiących własność Gminy, ale również będących własnością osób prywatnych. W związku z tym, prosimy również o zamieszczenie postu, ogłoszenia, artykułu bądź informacji o Naszej firmie oraz o poszukiwaniu przez Nas gruntów na terenie Państwa Gminy – na Państwa stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń lub w sposób zwyczajowo przyjęty. Nasze inwestycję przynoszą znaczący dochód z tytułu podatków dla Gminy, wobec tego liczymy na współpracę.

W załączeniu karta informacyjna Firmy oraz ogłoszenie poszukiwaniu gruntów określające parametry jakie powinny spełniać grunty pod dzierżawę.
Kliknij any pobrać plakat informacyjny w wformacie pdf, rozmiar 68,8 kilobajta.
Kliknij aby pobrać ogoszenie o poszukiwaniu gruntów w formacie pdf, rozmiar 1.5 megabajta.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Sylwia Bujkowska
Kierownik Projektu

Polskie Elektrownie Słoneczne S.A.

Ul. M. Reja 54 B

16-400 Suwałki

Poprawiony: środa, 28 lipca 2021 09:36
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara