Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Dla stowarzyszeń Darmowe szkolenia w Zakopanem

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Darmowe szkolenia w Zakopanem Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   

szkolenie-stowarzyszenia-zakopane-ngo-gmina-brody-minPrzedstawiciele stowarzyszeń i grup nieformalnych (np. drużyn sportowych, kół gospodyń) mogą skorzystać z bezpłatnego, trzydniowego szkolenia połączonego z wyjazdem studyjnym. Tematem spotkań będzie pozyskiwanie środków finansowych i współpraca z lokalnymi podmiotami z celu rozwoju organizacji pozarządowych.

Organizator - Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego pokrywa koszty zakwaterowania, materiałów szkoleniowych, wyżywienia. Terminy szkoleń: 9-11 października, 14-16 października oraz 18-20 października 2019 roku. Miejsce szkoleń: Zakopane, Willa Tatra, ulica Rybkówka 15. Zgłoszenie w pierwszej kolejności proszę kierować pod numerem telefonu 503 879 401 - Łukasz Jawny, kolejnym etapem rekrutacji jest wysłanie karty zgłoszeniowej. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednego podmiotu mogą wziąć udział maksymalnie trzy osoby.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Program szkolenia

Pismo przewodnie

Poprawiony: czwartek, 12 września 2019 10:35
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link