Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Rezerwaty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dotacje na zakładanie firm. PDF Drukuj Email

Informacje nt. kryteriów, regulaminu oraz wzory dokumentów zostaną udostępnione już 30 października br. wraz z ogłoszeniem o naborze na stronie internetowej Stowarzyszenia www.lgd-srws.pl w zakładce Nabory.

Więcej informacji na temat uzyskania premii, zasad wypełniania wnioski i biznesplanu przedstawiane będą na spotkaniu szkoleniowo-informacyjnym. Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się on-line na pośrednictwem platformy Teams. Zachęcamy do udziału w spotkaniu szczególnie, że udział w nim jest dodatkowo premiowany punktami podczas oceny złożonego wniosku.

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne odbędzie się on-line 6 listopada 2020 r. o godzinie 10:00. Przewidywany czas trwania spotkania 2 godziny. Udział w spotkaniu możliwy jedynie po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej www.lgd-srws.plFormularz zgłoszeniowy można składać do 2 listopada 2020 r.

Poprawiony: piątek, 30 października 2020 12:04
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara