Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Rezerwaty

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Mikołajki na ulicach gminy Brody PDF Drukuj Email


We wtorek 8 grudnia, Mikołaj odwiedzi wsie Brody, Budy Brodzkie, Krynki i Ruda. Nazajurz (9 grudnia) obdaruje dzieci z Rudnika, Boru Kunowskiego Stawu Kunowskiego i przysiółka Połągiew w Brodach. W dniu 10 grudnia będzie można go spotkać w Jabłonnie, Stykowie, Kuczowie, Dziurowie i Adamowie. Na zakończenie mikołajkowego tournée wesoły orszak odwiedzi Młynek, Przymiarki, Lubienię, Henryk i Lipie. W te dni, objazd zaczynać się będzie od godziny 10:00. Podczas zabawy prosimy o zachowanie wszystkich przepisów związanych z pandemią.
Na to wydarzenie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat zaprasza Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach.

Aktualizacja Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach:

W czwartek (10.10) o godzinie 10:00 Mikołaj rozpocznie swój kolejny dzień wędrówki po gminie Brody w zmienionym harmonogramie. Konieczne jest to ze względu na problemy z przejazdami drogę krajową oraz dużą odległość. Mikołaj dotrze do Was końmi ale mechanicznymi
Jutro jesteśmy w Młynku, Przymiarkach, Lubieni, Henryku, Lipiu. W piątek wyglądajcie nas w:
Adamowie (ul. Szkolna, Starachowicka, Leśna i Górna)
Dziurowie ( ul. Św. Jana i Słoneczna)
Kuczowie (ul. Wysoka)
Stykowie ( przy Szkole i ul. Kościelna)
Jabłonnie ( ul. Słoneczna i Spacerowa)
Stykowie (ul. Wylotowa i Słoneczna)
Wyglądajcie Mikołaja w bryczce z końmi a jeśli będzie padać to w naszym kolorowym busiku.

Mikołaj przejedzie w dorożce po ulicach gminy Brody. Towarzyszyć mu będzie jak zwykle wesoła świta. Każde dziecko, które podejdzie do swojego ogrodzenia otrzyma upominek. Na grafice widać Mikołaja oraz harmonogram jego przejazdu. We wtorek 8 grudnia, Mikołaj odwiedzi wsie Brody, Krynki i Ruda. Nazajurz (9 grudnia) obdaruje dzieci z Rudnika, Boru Kunowskiego Stawu Kunowskiego i przysiółka Połągiew w Brodach. W dniu 10 grudnia będzie można go spotkać w Jabłonnie, Stykowie, Kuczowie, Dziurowie i Adamowie. Na zakończenie mikołajkowego tournée wesoły orszak odwiedzi Lubienię, Henryk i Lipie. W te dni, objazd zaczynać się będzie od godziny 10:00.

Poprawiony: środa, 09 grudnia 2020 14:44
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara