Strona Główna Sport Jan Kita wśród najlepszych (zdjęcia, film z treningu)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Jan Kita wśród najlepszych (zdjęcia, film z treningu) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leszek Kita   
poniedziałek, 15 września 2014 12:28

Jan-Kita-Brody-7-miejsce-mistrzostwa-swiata-wedkarstwo-rzutowe-casting-Szamotuly-mW dniach od 3 do 7 września odbyły się w Szamotułach Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Rzutowym. Udział w nich wzięli zawodnicy z Koła w Brodach, należący do klubu wędkarskiego "Kiełb" Brody. Jan Kita, dwukrotny mistrz świata i wicemistrz w konkurencji multi-cel musiał uznać wyższość rywali i uplasował się na siódmym miejscu w tej konkurencji.

W konkurencji rzutu ciężarkiem o wadze 18g z kołowrotkiem multiplikatorowym, Jan Kita zajął 14 miejsce na świecie. Jego brat, Paweł po raz pierwszy startował na tak wysokiej rangi zawodach. Uplasował się na 24 miejscu w konkurencjach do celu i na 21 miejscu w zawodach odległościowych. Obu braciom gratulujemy sukcesów.

mistrzostwa-swiata-wedkarstwo-rzutowe-casting-Szamotuly-reprezentancja-okreg-kielce-PZW-m

 

Film z treningu na stadionie w Brodach:

 

Zdjęcia z treningu w Brodach:

Rzuty trenowała Donata Żelazowska, Jan Kita, Paweł Kita pod okiem trenera - Leszka Kity. Zdjęcia wykonano 13 września 2104r.

 

Poprawiony: poniedziałek, 15 września 2014 13:25
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara