Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Sukces na skalę ogólnopolską (film, zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sukces na skalę ogólnopolską (film, zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 06 listopada 2014 11:02

kamienna-brody-politechnika-swietokrzyska-mecz-lklasa-okregowa-06-mDrużyna piłkarska Kamienna Brody wygrała trzynaście meczów w jednej rundzie. W bieżącym roku, żaden polski zespół nie osiągnął tego w klasie okręgowej. Niebiesko-biali stali się pierwszą drużyna w historii świętokrzyskiej piłki, która ma w tak przebojowym stylu zapracowała na pierwsze miejsce w tabeli.

Trzynasty zwycięski mecz odbył się 2 listopada br. Kamienna pokonała Politechnikę Świętokrzyską Kielce 2:1. Gole dla zwycięzców strzelił Bartosz Sęga i Dawid Żak. Przed zespołem z Brodów jeszcze dwa mecze rundy jesiennej – z Nidzianką Bieliny i Koprzywianką Koprzywnica. Niezależnie od ich wyniku, Kamienna ma taką przewagę punktową, że już teraz może cieszyć się z tytułu mistrzów jesieni. Od ok. roku trenerem drużyny jest Adrian Sobczyński – pochodzący ze Starachowic dawny piłkarz pierwszoligowy. Dzięki pracy jego i całej drużyny, wyniki Kamiennej tak znacznie się poprawiły.

Składy drużyn:
Kamienna: Cezary Duda, Bogusław Cieślik, Kacper Kozera, Ariel Spadło, Bartosz Sęga, Karol Gruszka (C), Dawid Żak, Kacper Maciejczak, Grzegorz Tobiszewski, Łukasz Kotwa, Krystian Kanarski, Jakub Dąbrowski, Paweł Sado, Piotr Kiljański, Dawid Kwapisz.
Politechnika Św.: Paweł Pacanowski, Miłosz Wawer, Krzysztof Pawłowski, Tomasz Buras, Michał Relidzyński, Krzysztof Tyzo, Maksym Niezgoda, Daniel Łebek, Tomasz Zapalski, Michał Zapalski, Mariusz Lewandowski (C), Kamil Milner, Michał Pedrycz, Igor Wójciak.
Trenerzy: Adrian Sobczyński, Artur Obarzanek.

 

 

Zdjęcia (fot. Kamienna Brody):

 

Poprawiony: piątek, 07 listopada 2014 07:51
 

Czy wiesz, że...

macieknajwiększym drzewem w gminie Brody jest dąb "Maciek". Owód jego pnia  wynosi aż 7 metrów!