Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Sport Nagrody za osiągnięcia sportowe (zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nagrody za osiągnięcia sportowe (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 18 czerwca 2021 13:18

Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody wręczała nagrody finansowe utytułowanym zawodnikom Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik”. W spotkaniu uczestniczył Marcin Góźdź – Sekretarz Gminy Brody.Pięcioro biegaczy i trzech trenerów zostało wyróżnionych nagrodami sportowymi. W dniu 18 czerwca Pani Marzena Bernat –Wójt Gminy Brody gratulowała sportowcom osiągnięć i wręczała im nagrody finansowe.
Wnioski o nagrody złożyło stowarzyszenie Ludowy Klub Biegacza „Rudnik".

Zgodnie z gminnym regulaminem nagrodzono lekkatletów: Krystiana Ślifierza (4 miejsce w mistrzostwach Polski w Wiśle Łabajowie), Agnieszkę Matysek (5 miejsce w mistrzostwach Polski w Krynkach), Mikołaja Pawłosia (6 miejsce w mistrzostwach Polski w Krynkach – kat U-18), Jakuba Kępę, Dariusza Sikorę (7 i 8 miejsca w mistrzostwach Polski w Wiśle Łabajowie). Pani wójt Marzena Bernat dziękowała sportowcom za wysiłek ale szczególne słowa uznania skierowała do Sylwestra Dudka – założyciela LKB „Rudnik" za ogromną pracę społeczną na rzecz szkolenia lekkoatletów. Jednym jego osiągnięć w 2020 roku jest pierwsze miejsce Piotra Jaśtala na Mistrzostwach Polskie w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie w Krynkach. Nagrody otrzymali także szkoleniowcy: Szymon Dudek i Mateusz Dudek.

Zapraszamy na zawody!

Jeszcze w tym roku, w gminie Brody stowarzyszenie to zorganizuje dwa ważne wydarzenia lekkoatletyczne. Już teraz, zapraszamy na 5 września do rezerwatu „Skały w Krynkach". Kolejny raz odbędą się tam Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich. Wcześniej, w dniu 1 sierpnia odbędzie się w Brodach Bieg im. Stanisława Staszica. Gmina Brody od lat finansowo wspiera działalność Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik".

Poprawiony: piątek, 18 czerwca 2021 13:57
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.