Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sygnaliści w gminach-zaproszenie na bezpłatną konferencję PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 13 kwietnia 2021 10:51

W zeszłym roku Katedra Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przeprowadziła badania naukowe dotyczące systemów dla sygnalistów w gminach. Dziękujemy wszystkim gminom, które wzięły udział w badaniu.

Zapraszamy na konferencję online, która odbędzie się 14.04.2021 roku w godzinach 9:00-11.00, konieczna rejestracja on-line. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostanie podsumowanie wspomnianych badań naukowych. Podczas badania poszukiwano odpowiedzi między innymi na pytania:
Czy w jednostkach samorządu terytorialnego szczebla gminnego w Polsce rozpoczęto wdrażanie systemu ochrony sygnalistów lub jego elementów?
Jakie elementy systemu ochrony sygnalistów zostały już wdrożone w jednostkach samorządu terytorialnego szczebla gminnego w Polsce?
Jakie są przyczyny zaniechania działań w zakresie wdrażania systemu dla sygnalistów w sektorze samorządowym szczebla gminnego w Polsce?

Podczas spotkania przedstawione zostaną również obowiązki gmin w zakresie wdrażania systemu dla sygnalistów, wynikające z dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 roku w sprawie ochrony osób zgłaszających przypadki naruszenia prawa Unii.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydawcą raportu z badań, który będzie dostępny bezpłatnie jest Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej.
Link do zapisów na wydarzenie: https://cutt.ly/TxlSdce

Z wyrazami szacunku,
dr Joanna Przybylska

Poprawiony: wtorek, 13 kwietnia 2021 11:46
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara